ART / Oil paintings / Oil painting 14088470
nr 1408 8470
OIL PAINTING
19th century, kvinna med solfjäder. Oil on canvas, 45x34, outer dimensions including frame: 57x47, wear,
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, kvinna med solfjäder. Ej signerad. Olja på duk, 45x34, yttermått inklusive ram: 57x47, slitage
2000
SEK 1000
Monday July 19 2021
at 20:27:34
19/7 19:42:59